content slider

Manikúra

Kompletní manikúra obsahuje úpravu délky a tvaru nehtů, vodní lázeň, odstranění kůžičky, vyčištění nehtů, peeling rukou, ošetření kůžičky olejíčkem, masáž rukou, výživní krém na ruce, výživa nehtů.

 • P-Shine
  Japonská manikúra - lehká úprava nehtů - délka a tvar nehtů, úprava kůžičky na sucho, zpevnění a vyleštění přírodních nehtů včelím voskem, nehty se zpevňují a regenerují, vyleštěné nehty vydrží až 3 týdny, regenerační olejíček, regenerační krém na ruce. Vhodná pro ženy i muže.
 • Parafínový zábal
  Parafinový zábal tvoří samostatnou kapitolu. Patří mezi oblíbený úkon a provádí se na zhrublé, mozolovité, suché a popraskané pokožce rukou a nohou. Svou neprodyšností a teplotou zvyšuje prokrvení a vstřebávání výživného krému do pokožky. Nahrazuje obklady, změkčuje kůži, zvyšuje její tonus a má blahodárný vliv na klouby. Nanáší se pomocí parafinové lázně. Zábaly se mohou aplikovat současně s prováděním dalších kosmetických procedur.
 • Masáž rukou
  Kompletní masáž rukou po zápěstí.
 • Zdobení nehtů
  Nehty zdobím dle Vašeho přání - klasické lakování, francouzské lakování, barevné francouzské lakování. Vše aplikuji na přírodní i umělé nehty.

T-studio Hana Nehybová
Palackého 112/35, 288 02 Nymburk
+420 325 532 667
e-mail: nehybova01@seznam.cz

Otevírací doba:
Po - Pa - 9:00 - 19:00
So - svatební líčení
případně dle domluvy